Y-sektionen: Skillnad mellan sidversioner

Från Lysators datorhandbok, den ultimata referensen.
Hoppa till navigering Hoppa till sök
Ingen redigeringssammanfattning
(Lägg till kontaktperson.)
 
Rad 33: Rad 33:
! Ansvarig root
! Ansvarig root
| ivma
| ivma
|-
! Kontaktperson
| Alexander Berntsson (mailto:webmaster@ysektionen.se)
|-
|-
! Driftstatus
! Driftstatus

Nuvarande version från 3 november 2025 kl. 12.58

Ysektionen Yggdrasil Bobble Svanberg

Funktion Inhysning
Specialfunktion Y-sektionens webbserver
Operativsystem VMWare
Arkitektur Ja
CPU Ja
Minne Ja
SSH-fingeravtryck
Okänt
Modell ?
Placering B9
Ansvarig root ivma
Kontaktperson Alexander Berntsson (mailto:webmaster@ysektionen.se)
Driftstatus I drift