Y-sektionen: Skillnad mellan sidversioner

Från Lysators datorhandbok, den ultimata referensen.
Hoppa till navigering Hoppa till sök
mIngen redigeringssammanfattning
(Lägg till kontaktperson.)
 
(4 mellanliggande sidversioner av 2 användare visas inte)
Rad 1: Rad 1:
Ysektionen Yggdrasil Bubble
Ysektionen Yggdrasil Bobble Svanberg


{| style="border: 0px"
{| style="border: 0px"
Rad 29: Rad 29:
|-
|-
! Placering
! Placering
| B10
| B9
|-
|-
! Ansvarig root
! Ansvarig root
| ivma
| Ingen aning
|-
! Kontaktperson
| Alexander Berntsson (mailto:webmaster@ysektionen.se)
|-
|-
! Driftstatus
! Driftstatus

Nuvarande version från 3 november 2025 kl. 12.58

Ysektionen Yggdrasil Bobble Svanberg

Funktion Inhysning
Specialfunktion Y-sektionens webbserver
Operativsystem VMWare
Arkitektur Ja
CPU Ja
Minne Ja
SSH-fingeravtryck
Okänt
Modell ?
Placering B9
Ansvarig root ivma
Kontaktperson Alexander Berntsson (mailto:webmaster@ysektionen.se)
Driftstatus I drift